Kontakt

ADVISORS and BROKERS SERVICE, a.s.
Na Podkovce 282/12
147 00 Praha 4-Podolí
www.allbrokers.cz

E-mail: info@allbrokers.cz

Dr. Jiří Baryl – manager projektu
E-mail: baryl@allbrokers.cz

Spisová značka: B 7251 vedená u Městského soudu v Praze

ABS podporuje dobrovolné hasiče v programu SDH Profit

logo-pyrotrade

Naše společnost ADVISORS and BROKERS SERVICE, a.s. se rozhodla na základě dlouholeté spolupráce s pojišťovnami, vycházejíce přitom z vlastních  poznatků a zkušeností získaných při likvidaci závažných pojistných událostí, podpořit činnost  dobrovolných  hasičů.

Trvalý růstu počtu požárů v domácnostech, stále častější vznik požárů v přírodě při volnočasových aktivitách a v neposlední řadě nebývalé materiální  škody při opakujících se záplavách a povodních, nás přivedli k rozhodnutí  nějakým  vhodným a praktickým způsobem přispět k prevenci a účinnému odvracení ničivých dopadů živlů na životy a majetek spoluobčanů. Zároveň, a to  nejen propagací, ale i finančně podpořit činnost hasičských sborů.

Po seznámení se s touto problematikou v diskusích s odborníky a specialisty  na pojistném trhu, v hasičských  sborech a jednotkách a po vyhodnocení nejnovějších trendů v prevenci, v zabezpečovacích systémech a ve vývoji hasebních technologií užívaných ve světě, jsme se rozhodli otevřít vlastní projekt.

Pro tuto specifickou oblast řízení rizik, jež zahrnuje osvětu, prevenci, vývoj a prodej, jsme tento nový projekt označily obchodní značkou  PYROTRADE.

 

Více na webových stránkách projektu PYROTRADE : www.pyrotrade.eu

 

image001

Rychlá zpráva

    captcha
    Hit Counter provided by technology news